Futbola klubs bērniem

Academ FC jaunā mājaslapa

Jaunākās ziņas no ACADEM

Academ FC jaunā mājaslapa

Sveicināti, futbola entuziasti un mūsu kluba biedri!

Ar prieku paziņojam par mūsu jaunās mājas lapas izveidi, kurā sniegsim jums visu nepieciešamo informāciju par mūsu kluba darbību un notikumiem. Jaunajā mājas lapā tāpat kā iepriekš esam atspoguļojuši svarīgākās futbola kluba vērtības un lielākos ieguvumus bērniem futbola treniņu apmeklēšanai.

Academ FC svaigākos jaunumus atradīsiet sadaļā “Jaunumi“, publicēsim rakstus, ziņa un intersantus notikumus.

Mājas lapas sadaļā “Pasākumi“, atradīsiet visu informāciju par nākamajiem turnīriem un spēlēm, kas paredzēti nākamajos mēnešos. Ievietosim grafikus, lai jūs vienmēr būtu informēti par mūsu futbola kluba aktivitātēm un varētu piedalīties šajos pasākumos.

Aicinām jūs regulāri apmeklēt mūsu mājas lapu, lai saņemtu jaunāko informāciju par nākamajiem pasākumiem un aktualitātēm, kā arī dalītos ar mums savās domās un ieteikumos par to, kā padarīt mūsu kluba pieredzi vēl labāku.

Neatkarīgi no tā, vai esat esošs kluba biedrs vai jauns entuziasts, mājas lapa ir domāta visiem, kuri vēlas būt iesaistīti un sekot līdzi mūsu kluba notikumiem. Ja vēlies pieteikties bērnu futbola nodarbībām Rīgā, dodies uz sadaļu “Pieteikšanās“, kur aizpildot anketu būs ērti nosūtīt pieteikumu.

Nāciet un piedalieties kopā ar mums – Futbola klubs Academ FC vienmēr ir gatavs piedāvāt jūsu bērniem aizraujošus futbola piedzīvojumus!

Academ FC - Futbola klubs bēniem | Jaunā mājas lapa
Dalīties:

Lasi arī pārējos jaunumus