/Nodarbību kalendārs ‘Ziema’

Nodarbību kalendārs ‘Ziema’

Pirmdiena: BRĪVDIENA

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 16:15-17:45 SF

Ceturtdiena: 15:30-17:00 TEORIJA (RĪNŪŽU VS)

Piektdiena: 08:00-09:30 SF (Olimpiskais Sporta Centrs)

Sestdiena: JDFS CUP, OLIMPISKAIS SPORTA CENTRS

Svētdiena: JDFS CUP, OLIMPISKAIS SPORTA CENTRS

Pirmdiena: BRĪVDIENA

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 16:15-17:45 SF

Ceturtdiena: 19:30-20:30 (RĪNŪŽI VS) ĀRA SPORTA DRĒBES.

Piektdiena: 16:15-17:45 SF

Sestdiena: 10:00-11:30 SPĒLE

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 17:00-18:00 SF (RĪNŪŽI VS)

Otrdiena: 19:30-20:30 KROSS

Trešdiena: 07:00-08:30 SF (OLIMPISKAIS SPORTA CENTRS) / 17:00-18:00 SF (RĪNŪŽI VS)

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: PĀRBAUDES SPĒLES

Sestdiena: PĀRBAUDES SPĒLES

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 17:00-18:00 SF (RĪNŪŽI VS)

Otrdiena: 19:30-20:30 (RĪNŪŽI VS) KROSS

Trešdiena: 07:00-08:30 SF (OLIMPISKAIS SPORTA CENTRS) ATCELTS / 17:00-18:00 SF (RĪNŪŽI VS)

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 17:00-18:00 SF (RĪNŪŽI VS)

Sestdiena: TEHNIKA (1 PRET 1)

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 16:15-17:45 SF (31.VSK)

Otrdiena: 19:30-20:30 KROSS (RĪNŪŽI VS)

Trešdiena: 07:00-08:30 SF (OLIMPISKAIS SPORTA CENTRS) / 17:00-18:00 SF (RĪNŪŽI VS) Izmainīts

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 16:15-17:45 SF (31. VSK) Izmainīts

Sestdiena: TEHNIKA (SITIENS)

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 16:15-17:45 SF (31.VSK)

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 07:00-08:30 SF (OLIMPISKAIS SPORTA CENTRS) ATCELTS / 17:00-18:00 SF (RĪNŪŽI VS)

Ceturtdiena: 16:15-17:45 SF (31.VSK)

Piektdiena: 16:15-17:45 SF (31. VSK)

Sestdiena: 09:30-11:00 TEHNIKA (TEMPS)

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 17:00-18:00 SF (RĪNŪŽI)

Otrdiena: 19:30-20:30 KROSS (ZIEMEĻBLĀZMA)

Trešdiena: 07:00-08:30 SF (OLIMPISKAIS SPORTA CENTRS) / 16:15-17:45 SF (31.VSK)

Ceturtdiena: 16:15-17:45 SF (31.VSK)

Piektdiena: 16:30-18:00 SF (RĪNŪŽI) Izmainīts

Sestdiena: 09:30-11:00 TEHNIKA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 17:00-18:00 SF (RĪNŪŽI)

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 07:00-08:30 SF (OLIMPISKAIS SPORTA CENTRS) / 17:00-18:00 SF (RĪNŪŽI)

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 17:00-18:00 SF (RĪNŪŽI)

Sestdiena: 09:30-11:00 TEHNIKA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Rīnūžu vidusskola

Pirmdiena: 17:00-18:00 SF 

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 17:00-18:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 17:00-18:00 Futbols

Sestdiena: 13:00-14:00 TEHNIKA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Rīnūžu vidusskola

Pirmdiena: 17:00-18:00 SF 

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 17:00-18:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 17:00-18:00 SF

Sestdiena: 14:00:15:00 Futbols (Izmainīts)

Svētdiena: BRĪVDIENA

2. – 3. decembris Šitika FS Cup, Olimpiskais sporta centrs, 2006.dz.g.

15. – 17. decembris Reval Cup, Tallina, Manniku indoor hall, 2006.dz.g. un 2007.dz.g.

6. – 7. janvāris Jura Docenko piemiņas kauss, Olimpiskais sporta centrs, 2006.dz.g. un 2007.dz.g.

4. februāris Tiger Cup, Skonto halle, 2007.dz.g.

12.03 – 18.03.2018 BRĪVLAIKS.

23.03 – 25.03.2018 treniņnometne Staicelē.

29.03.-01.04. MARE NOSTRUM CUP, Spānija, Salou.

06.04. – 8.04.2018 treniņnometne Staicelē.

09.04. – 30.06.2018 Rīgas čempionāts.

23.07. – 27.07.2018 SMARTFOOTBALL LATVIA 2018 SUMMER.

Pirmdiena: BRĪVDIENA

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 16:15-17:45 SF

Ceturtdiena: 15:30-17:00 TEORIJA (RĪNŪŽU VS)

Piektdiena: 08:00-09:30 SF (Olimpiskais Sporta Centrs)

Sestdiena: JDFS CUP, OLIMPISKAIS SPORTA CENTRS

Svētdiena: JDFS CUP, OLIMPISKAIS SPORTA CENTRS

Pirmdiena: BRĪVDIENA

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 16:15-17:45 SF

Ceturtdiena: 19:30-20:30 (RĪNŪŽI VS) ĀRA SPORTA DRĒBES.

Piektdiena: 16:15-17:45 SF

Sestdiena: 10:00-11:30 SPĒLE

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 17:00-18:00 SF (RĪNŪŽI VS)

Otrdiena: 19:30-20:30 KROSS

Trešdiena: 07:00-08:30 SF (OLIMPISKAIS SPORTA CENTRS) / 17:00-18:00 SF (RĪNŪŽI VS)

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: PĀRBAUDES SPĒLES

Sestdiena: PĀRBAUDES SPĒLES

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 17:00-18:00 SF (RĪNŪŽI VS)

Otrdiena: 19:30-20:30 (RĪNŪŽI VS) KROSS

Trešdiena: 07:00-08:30 SF (OLIMPISKAIS SPORTA CENTRS) ATCELTS / 17:00-18:00 SF (RĪNŪŽI VS)

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 17:00-18:00 SF (RĪNŪŽI VS)

Sestdiena: TEHNIKA (1 PRET 1)

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 16:15-17:45 SF (31.VSK)

Otrdiena: 19:30-20:30 KROSS (RĪNŪŽI VS)

Trešdiena: 07:00-08:30 SF (OLIMPISKAIS SPORTA CENTRS) / 17:00-18:00 SF (RĪNŪŽI VS) Izmainīts

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 16:15-17:45 SF (31. VSK) Izmainīts

Sestdiena: TEHNIKA (SITIENS)

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 16:15-17:45 SF (31.VSK)

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 07:00-08:30 SF (OLIMPISKAIS SPORTA CENTRS) ATCELTS / 17:00-18:00 SF (RĪNŪŽI VS)

Ceturtdiena: 16:15-17:45 SF (31.VSK)

Piektdiena: 16:15-17:45 SF (31. VSK)

Sestdiena: 09:30-11:00 TEHNIKA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 17:00-18:00 SF (RĪNŪŽI)

Otrdiena: 19:30-20:30 KROSS (ZIEMEĻBLĀZMA)

Trešdiena: 07:00-08:30 SF (OLIMPISKAIS SPORTA CENTRS) / 16:15-17:45 SF (31.VSK)

Ceturtdiena: 16:15-17:45 SF (31.VSK)

Piektdiena: 16:30-18:00 SF (RĪNŪŽI) 1zmainīts

Sestdiena: 09:30-11:00 TEHNIKA (TEMPS)

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 17:00-18:00 SF (RĪNŪŽI)

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 07:00-08:30 SF (OLIMPISKAIS SPORTA CENTRS) / 17:00-18:00 SF (RĪNŪŽI)

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 17:00-18:00 SF (RĪNŪŽI)

Sestdiena: 09:30-11:00 TEHNIKA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Rīnūžu vidusskola

Pirmdiena: 17:00-18:00 SF 

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 17:00-18:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 17:00-18:00 Futbols

Sestdiena: 13:00-14:00 TEHNIKA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Rīnūžu vidusskola

Pirmdiena: 17:00-18:00 SF 

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 17:00-18:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 17:00-18:00 SF

Sestdiena: 14:00:15:00 Futbols (Izmainīts)

Svētdiena: BRĪVDIENA

15. – 17. decembris Reval Cup, Tallina, Manniku indoor hall, 2006.dz.g. un 2007.dz.g.

6. – 7. janvāris Jura Docenko piemiņas kauss, Olimpiskais sporta centrs, 2006.dz.g. un 2007.dz.g.

4. februāris Tiger Cup, Skonto halle, 2007.dz.g.

12.03 – 18.03.2018 BRĪVLAIKS.

23.03 – 25.03.2018 treniņnometne Staicelē.

29.03.-01.04. MARE NOSTRUM CUP, Spānija, Salou.

06.04. – 8.04.2018 treniņnometne Staicelē.

09.04. – 30.06.2018 Rīgas čempionāts.

23.07. – 27.07.2018 SMARTFOOTBALL LATVIA 2018 SUMMER.

Pirmdiena: BRĪVDIENA

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 17:00-18:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 17:00-18:00 SF

Sestdiena: BRĪVDIENA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 17:00-18:00 FUTBOLS

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 17:00-18:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 17:00-18:00 SF

Sestdiena: 11:00-12:00 FUTBOLS

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 18:00-19:00 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 18:00-19:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 17:00-18:00 FUTBOLS

Sestdiena: BRĪVDIENA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 18:00-19:00 FUTBOLS

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 18:00-19:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 18:00-19:00 SF IZMAIŅAS

Sestdiena: BRĪVDIENA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 18:00-19:00 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 18:00-19:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 18:00-19:00 SF 

Sestdiena: BRĪVDIENA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 18:00-19:00 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 18:00-19:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 18:00-19:00 SF 

Sestdiena: 13:00-14:00 TEHNIKA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 18:00-19:15 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 18:00-19:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 18:00-19:00 SF Izmainīts

Sestdiena: 13:00-14:00 TEHNIKA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 18:00-19:00 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 18:00-19:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 18:00-19:00 SF

Sestdiena: 13:00-14:00 TEHNIKA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 18:00-19:00 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 18:00-19:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 17:00-18:00 Futbols

Sestdiena: 13:00-14:00 TEHNIKA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 18:00-19:00 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 18:00-19:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 17:00-18:00 SF

Sestdiena: 13:00-14:00 TEHNIKA

Svētdiena: BRĪVDIENA

4. februāris Tiger Cup, Skonto halle, 2007.dz.g.

12.03 – 18.03.2018 BRĪVLAIKS.

23.03 – 25.03.2018 treniņnometne Staicelē.

06.04. – 8.04.2018 treniņnometne Staicelē.

01.05. – 30.06.2018 Rīgas čempionāts.

16.07. – 20.07.2018 SMARTFOOTBALL LATVIA 2018 SUMMER.

Pirmdiena: BRĪVDIENA

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 19:00-20:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 19:00-20:00 SF

Sestdiena: BRĪVDIENA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 19:00-20:00 FUTBOLS

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 19:00-20:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 19:00-20:00 SF

Sestdiena: BRĪVDIENA

Svētdiena: TIGER CUP, SKONTO HALLE

Pirmdiena: 19:00-20:00 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 19:00-20:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 19:00-20:00 FUTBOLS

Sestdiena: BRĪVDIENA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 19:00-20:00 FUTBOLS

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 19:00-20:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 19:00-20:00 SF

Sestdiena: BRĪVDIENA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 19:00-20:00 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 19:00-20:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 19:00-20:00 SF

Sestdiena: BRĪVDIENA

Svētdiena: 12:00-14:00 PĀRBAUDES SPĒLES (RĪNŪŽI VS)

Pirmdiena: 19:00-20:00 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 19:00-20:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 19:00-20:00 SF

Sestdiena: 12:00-13:00 TEHNIKA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 19:15-20:30 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 19:00-20:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 19:00-20:00 SF Izmainīts

Sestdiena: 12:00-13:00 TEHNIKA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 19:00-20:00 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 19:00-20:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 19:00-20:00 SF

Sestdiena: 12:00-13:00 TEHNIKA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 19:00-20:00 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 19:00-20:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 19:00-20:00 Futbols

Sestdiena: 12:00-13:00 TEHNIKA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 19:00-20:00 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 19:00-20:00 SF 

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 19:00-20:00 Futbols

Sestdiena: 12:00-13:00 TEHNIKA

Svētdiena: BRĪVDIENA

14. janvārī Tiger Cup, Skonto halle, 2009.dz.g.

28. janvārī Tiger Cup, Skonto halle, 2010.dz.g.

11. februāris Tiger Cup, Skonto halle, 2009.dz.g.

11. februārī Tiger Cup, Skonto halle, 2010.dz.g.

14.05. – 30.06.2018 Rīgas čempionāts.

23.07. – 27.07.2018 SMARTFOOTBALL LATVIA 2018 SUMMER.

Pirmdiena: BRĪVDIENA

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 18:00-19:00 TEHNIKA

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 18:00-19:00 FUTBOLS

Sestdiena: BRĪVDIENA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 18:00-19:00 FUTBOLS

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 18:00-19:00 TEHNIKA

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 18:00-19:00 SF

Sestdiena: BRĪVDIENA

Svētdiena: TIGER CUP, SKONTO HALLE

Pirmdiena: 18:00-19:00 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 18:00-19:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 18:00-19:00 FUTBOLS

Sestdiena: BRĪVDIENA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 18:00-19:00 FUTBOLS

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 18:00-19:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 18:00-19:00 SF

Sestdiena: BRĪVDIENA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 18:00-19:00 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 18:00-19:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 18:00-19:00 SF

Sestdiena: BRĪVDIENA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 18:00-19:00 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 18:00-19:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 18:00-19:00 SF

Sestdiena: BRĪVDIENA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 18:00-19:15 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 18:00-19:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 18:00-19:00 SF Izmainīts

Sestdiena: BRĪVDIENA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 18:00-19:00 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 18:00-19:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 18:00-19:00 SF

Sestdiena: BRĪVDIENA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 18:00-19:00 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 18:00-19:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 18:00-19:00 SF 

Sestdiena: BRĪVDIENA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 18:00-19:00 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 18:00-19:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 18:00-19:00 SF 

Sestdiena: BRĪVDIENA

Svētdiena: BRĪVDIENA

14. janvārī Tiger Cup, Skonto halle, 2011.dz.g.

28. janvārī Tiger Cup, Skonto halle, 2010.dz.g.

11. februārī Tiger Cup, Skonto halle, 2011.dz.g.

11. februārī Tiger Cup, Skonto halle, 2010.dz.g.

Pirmdiena: BRĪVDIENA

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 19:00-20:00 TEHNIKA

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 19:00-20:00 FUTBOLS

Sestdiena: BRĪVDIENA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 19:00-20:00

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 19:00-20:00 TEHNIKA

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 19:00-20:00 SF

Sestdiena: BRĪVDIENA

Svētdiena: TIGER CUP, SKONTO HALLE

Pirmdiena: 19:00-20:00 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 19:00-20:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 19:00-20:00 FUTBOLS

Sestdiena: BRĪVDIENA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 19:00-20:00 FUTBOLS

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 19:00-20:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 19:00-20:00 SF

Sestdiena: BRĪVDIENA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 19:00-20:00 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 19:00-20:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 19:00-20:00 SF

Sestdiena: BRĪVDIENA

Svētdiena: 12:00-14:00 PĀRBAUDES SPĒLES (RĪNŪŽI VS)

Pirmdiena: 19:00-20:00 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 19:00-20:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 19:00-20:00 SF

Sestdiena: 12:00-13:00 TEHNIKA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 19:15-20:30 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 19:00-20:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 19:00-20:00 SF Izmainīts

Sestdiena: 12:00-13:00 TEHNIKA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 19:00-20:00 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 19:00-20:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 19:00-20:00 SF

Sestdiena: 12:00-13:00 TEHNIKA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 19:00-20:00 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 19:00-20:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 19:00-20:00 Futbols

Sestdiena: 12:00-13:00 TEHNIKA

Svētdiena: BRĪVDIENA

Pirmdiena: 19:00-20:00 SF

Otrdiena: BRĪVDIENA

Trešdiena: 19:00-20:00 SF

Ceturtdiena: BRĪVDIENA

Piektdiena: 19:00-20:00 Futbols

Sestdiena: 12:00-13:00 TEHNIKA

Svētdiena: BRĪVDIENA

14. janvārī Tiger Cup, Skonto halle, 2009.dz.g.

11. februāris Tiger Cup, Skonto halle, 2009.dz.g.

16.07. – 20.07.2018 SMARTFOOTBALL LATVIA 2018 SUMMER.

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 18:30-19:30

CETURTDIENA: 18:30-19:30

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 18:30-19:30

CETURTDIENA: 18:30-19:30

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 18:30-19:30

CETURTDIENA: 18:30-19:30

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 18:30-19:30

CETURTDIENA: 18:30-19:30

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 18:30-19:30

CETURTDIENA: 18:30-19:30

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 18:30-19:30

CETURTDIENA: 18:30-19:30

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 18:30-19:30

CETURTDIENA: 18:30-19:30

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 18:30-19:30

CETURTDIENA: 18:30-19:30

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 18:30-19:30

CETURTDIENA: 18:30-19:30

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 18:30-19:30

CETURTDIENA: 18:30-19:30

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 18:30-19:30

CETURTDIENA: 18:30-19:30

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 17:30-18:30

CETURTDIENA: 17:30-18:30

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 17:30-18:30

CETURTDIENA: 17:30-18:30

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 17:30-18:30

CETURTDIENA: 17:30-18:30

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 17:30-18:30

CETURTDIENA: 17:30-18:30

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 17:30-18:30

CETURTDIENA: 17:30-18:30

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 17:30-18:30

CETURTDIENA: 17:30-18:30

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 17:30-18:30

CETURTDIENA: 17:30-18:30

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 17:30-18:30

CETURTDIENA: 17:30-18:30

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 17:30-18:30

CETURTDIENA: 17:30-18:30

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 18:30-19:30

CETURTDIENA: 18:30-19:30

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 19:30-20:30 TEHNIKA

CETURTDIENA: 19:30-20:30 TEHNIKA

SESTDIENA: 11:00-12:00 FUTBOLS

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 19:30-20:30 TEHNIKA

CETURTDIENA: 19:30-20:30 TEHNIKA

SESTDIENA: 11:00-12:00 FUTBOLS

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 19:30-20:30 TEHNIKA

CETURTDIENA: 19:30-20:30 TEHNIKA

SESTDIENA: 11:00-12:00 FUTBOLS

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 19:30-20:30 TEHNIKA

CETURTDIENA: 19:30-20:30 TEHNIKA

SESTDIENA: 11:00-12:00 FUTBOLS

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 19:30-20:30 TEHNIKA

CETURTDIENA: 19:30-20:30 TEHNIKA

SESTDIENA: 11:00-12:00 FUTBOLS

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 19:30-20:30 TEHNIKA

CETURTDIENA: 19:30-20:30 TEHNIKA

SESTDIENA: 11:00-12:00 FUTBOLS

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 19:30-20:30

CETURTDIENA: 19:30-20:30

SESTDIENA: 11:00-12:00

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 19:30-20:30

CETURTDIENA: 19:30-20:30

SESTDIENA: 11:00-12:00

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 19:30-20:30 SF

CETURTDIENA: 19:30-20:30 SF

SESTDIENA: 13:00-14:00 SF (Izmainīts)

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 19:30-20:30 SF

CETURTDIENA: 19:30-20:30 SF

SESTDIENA: 11:00-12:00 SF

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 19:30-20:30 TEHNIKA

CETURTDIENA: 19:30-20:30 TEHNIKA

SESTDIENA: 11:00-12:00 FUTBOLS

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 19:30-20:30 TEHNIKA

CETURTDIENA: 19:30-20:30 TEHNIKA

SESTDIENA: 11:00-12:00 FUTBOLS

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 19:30-20:30 TEHNIKA

CETURTDIENA: 19:30-20:30 TEHNIKA

SESTDIENA: 11:00-12:00 FUTBOLS

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 19:30-20:30 TEHNIKA

CETURTDIENA: 19:30-20:30 TEHNIKA

SESTDIENA: 11:00-12:00 FUTBOLS

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 19:30-20:30 TEHNIKA

CETURTDIENA: 19:30-20:30 TEHNIKA

SESTDIENA: 11:00-12:00 FUTBOLS

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 19:30-20:30 TEHNIKA

CETURTDIENA: 19:30-20:30 TEHNIKA

SESTDIENA: 11:00-12:00 FUTBOLS

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 19:30-20:30

CETURTDIENA: 19:30-20:30

SESTDIENA: 11:00-12:00

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 19:30-20:30

CETURTDIENA: 19:30-20:30

SESTDIENA: 11:00-12:00

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 19:30-20:30 SF

CETURTDIENA: 19:30-20:30 SF

SESTDIENA: 11:00-12:00 SF

RĪNŪŽU VIDUSSKOLA

OTRDIENA: 19:30-20:30 SF

CETURTDIENA: 19:30-20:30 SF

SESTDIENA: 11:00-12:00 SF

By |2018-08-09T22:34:14+00:00decembris 23rd, 2017|Bez kategorijas|